Agent vanzari - Publicitate Online

Sc Profi Gis-Cad SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea serviciilor;
Prospectarea si identificarea de noi clienti;
Contactarea firmelor si incheiere de contracte de promovare pe portalul online www.constanta360.ro precum si pe celelalte platforme online detinute de companie: www.gradiniteconstanta.com, www.medicalconstanta.ro.
Realizarea targetului stabilit saptamanal/lunar;
Oferim:
- Contract de munca
- Castig in functie de performantele si vanzarile individuale.
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare

CERINTE

Persoana motivata sa atinga obiectivele stabilite;
Organizat, ambitios, perseverent si de incredere;
Comunicare excelenta si putere de convingere;
Dornic sa invete lucruri noi intr-o maniera accesibila;
Motivat sa castige mai mult prin performantele proprii;
Experienta in vanzari nu este obligatorie dar constituie un avantaj .

Constanta360.ro - va pune la dispozitie cea mai moderna tehnologie de prezentare interactiva a unei locatii, turul virtual cu ajutorul imaginilor panoramice de 360°.
Realizam site- uri de prezentare, magazine online, site-uri profesionale, aplicatii web complexe. Daca doriti ca afacerea dumneavoastra sa aiba succes, o buna realizare a site- ului este obligatorie.
Servicii Foto profesionale - albume foto de sfarsit de an, sedinte foto, fotografiem evenimente si serbari