Agent Vanzari Horeca Constanta

4Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Constanta- Mamaia
Compania: 4Tree recruteaza pentru Romfood distribuitor al brandului Alfredo Seafood brandul nr. 1 in peste si fructe de mare din Romania, oferind romanilor prospetimea pestelui pur, minim procesat. Peste perfect ales.
Responsabilitati:
• Promovare, Prospectare, Negociere- Vanzare si Management de client;
• Promovare produse: Efectuaza vizite regulate la clienti, stabileste si mentine o legatura cu acestia si le ofera informatii cu privire la produsele sau serviciile companiei;
• Identifica nevoile clientilor si ofera solutii, conform politicii comerciale;
• Identifica noi posibili client;
• Negocieaza preturile, termene livrare, clause contractuale;
• Monitorizeaza comenzile si rezolva sesizarile, retururile si stornarile;
• Este responsabil de comenzile clientilor pe care ii gestioneaza pe intreg fluxul operational pana la livrare;
• Este responsabil de incasarea contravalorii produselor vandute;
• Analizeaza tendintele pietei si propunerea de planuri de actiune in vederea maximizarii si protejarii profitabilitatii pentru sectorul Horeca;
• Intocmeste rapoarte de vanzari/ incasari sau alte raporte privind realizarea obiectivelor planificate;

CERINTE

Cerinte:
• Atitudine pozitiva, orientat catre invatare si sa doreasca sa munceasca in vanzari;
• Persoana organizata, cu abilitati excelente de comunicare;
• Excelente abilitati de vanzare, negociere;
• Experienta in domeniul vanzarii Horeca - Food, minim 2 ani, de preferinta carne/ peste sau produse proaspete;

BENEFICII OFERITE

Alte informatii:
• Salariu fix si comision din vanzari;
• Masina de serviciu;
• O luna perioada de proba;

Daca te consideri potrivit, trimite-ne CV-ul la grow@4tree.ro specificand pozitia pentru care aplici.
Multumim tuturor aplicantilor pentru interes.
4Tree este o agentie de recrutare, creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.
Credem ca poti avea orice iti doresti in viata daca ajuti destui oameni sa obtina ce isi doresc.
Misiunea noastra este sa cream parteneriate de lunga durata intre oameni astfel incat acestia sa-si atinga obiectivele.
Sloganul: “Descoperim diamante!”
Serviciile noastre: Recrutare si selectie personal, Training, Consultanta.

4Tree este o companie romaneasca creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.

Sloganul nostru: "Descoperim diamante!"
Specializari:
– Recrutare si selectie personal: Vanzari,Securitate, Management, Alte functii suport;
- Headhunting ;
– Training (Management, Vanzari, Negociere, Comunicare, Recrutare, Securitate)
– Consiliere in cariera;