AGENT VANZARI CONSTANTA

SC BASIK SUPPLY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea firmelor din domeniu/beneficiarilor/proiectelor si prezentarea si vanzarea materialelor de constructii. Dezvoltarea bazei de clienti.
Desfasurarea activitatii presupune vizite in santierele din Constanta si contactul direct, vizite la sediul firmelor de constructii, a arhitectilor, dirigintilor de santier, etc. La biroul firmei se vor centraliza datele, contactele, comenzile, se vor face raportarile din teren si se va organiza activitatea zilnica/saptamanala

CERINTE

Persoana dinamica, organizata, fluenta.
Cunostinte calculator : foarte bune ( ms office, outlook,)
Permis categoria B ( minim 3 ani )
Cazier

BENEFICII OFERITE

salariu fix si comision din vanzari.

BASIK SUPPLY SRL furnizeaza solutii si produse inteligente pentru industria de constructii si navala, bazate pe cele mai avansate tehnologii.

Calitatea premium a materialelor elvetiene marca Sika reprezinta garantia proiectelor de succes din intreaga lume care corespund celor mai riguroase standarde si reglementari internationale.

Pe langa gama variata de produse, in Sika Yellow Shop veti gasi solutii autorizate si propuneri tehnice pentru proiectele si aplicatiile dumneavoastra.