AGENT SECURITATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Human Market recruteaza agenti securitate pentru client national. Obiective strategice la nivel national si obiective portuare. Actualmente recrutam din si pentru Constanta.

CERINTE

Cerinte minime:
-6 luni experienta pe pozitia de agent securitate;
-scolarizare minimum 8 clase;
-intergritate caracteriala si verticalitate morala, cinste si corectitudine;
-certificat de calificare si/ sau atestat profesional in meseria de constituie un avantaj;
-carnet de conducere cat.B constituie un avantaj;
-statura adecvata (min.170 cm)

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
-Contract individual de munca semnat inaintea inceperi activitatii, predat in prima zi de munca.
-Tinuta si echipamente profesionale date in uz, fara retineri din salariu, singura conditie fiind buna intretinere.
-Analize medicale gratuite la anagajare si periodice.
-Curs de calificare gratuit.
-Salariu de incadrare 804 RON brut lunar (pentru persoanl calificat) - la norma lunii + plata orelor suplimentare (cca. 800 Ron in mana la 12/24) definite de lege; salariu incadarare 700 RON brut lunar pentru personal necalificat, in aceleasi conditii.
-Decontul transportului.