Agent portofoliu (Consultant vanzari)

MEGA TELECOM SOLUTION S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţile tale principale sunt:
Prospectarea si identificarea potentialilor clienti in negocierea in vederea semnarii contractelor, redactarea, gestionarea si arhivarea corespondentei cu clientii, in vederea constituirii unei baze de date

- Initiezi contactarea potentialilor client din portofoliul eligibil prin diverse metode de comunicare, in vederea promovarii si vanzarii serviciilor oferite de companie
- Prospectezi permanent piata in vederea identificarii de noi clienti din mediul business si extinderea portofoliului eligibil

CERINTE

- Bune abilitati in lucrul cu calculatorul
- Fire proactiva
- Abilitati de comunicare si relationare
- Spirit de echipa
- Atentie la detalii
- Cunostinte limba engleza la nivel mediu
- Iti place lucurul in echipa, sa cooperezi cu colegii în realizarea lucrărilor şi obiectivelor comune

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariu de baza atractiv
Bonus in functie de realizari
Telefon de servici

DESCRIEREA FIRMEI

PARTENER TELEKOM