AGENT PAZA SI PROTECTIE / SERVANT POMPIER

GLOBAL SECURITY SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde pentru aplicarea prevederilor legale, a normelor interne si a cerintelor ISO referitoare la administrarea, monitorizarea si securizarea accesului, a fluxului de personane, vehicule si marfuri / protectia si stingerea incendiilor.

CERINTE

Integritate morala;
Aptitudini de comunicare, bune maniere;

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Program de lucru flexibil: 12/24 – 24/48;
Salariu atractiv acordat in mod regulat fara nicio intarziere;
Transport gratuit;
Echipament profesional de lucru gratuit;
Analize medicale obligatorii gratuite;
Asigurare pentru accidente;
Cursuri de calificare / atestare obligatorii gratuite;
Posibilitati de promovare, mediu de lucru profesional si stabil.

Global Security Systems SA este o companie membra a Grupului Rompetrol si partener / reprezentant in Romania al grupului german AS Advanced Security AG.
Ofera servicii de securitate si situatii de urgenta pentru clienti din Romania, Bulgaria, Germania, Olanda, Kuweit.