Agent imobiliar

Pavilion Intermed Constanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsbilitatile si beneficiile se vor stabili in urma interviului!

CERINTE

Prezentabil, punctual, bun negociator, calitati deosebite de comunicare si socializare si nu in ultimul rand seriozitatea, este una dintre cele mai importante calitati de care trebuie sa dea dovada un agent imobiliar!
Masina personala constitue un avantaj!

BENEFICII OFERITE

Telefon

PAVILION INTERMED este o agentie imobiliara aflata in plina ascensiune pe piata imobiliara din Romania. Compania are sediul in Constanta si dispune de o echipa dinamica de agenti ce sunt mereu la dispozitia clientilor. Agentia noastra se ocupa de tranzactii imobiliare ce includ : - vanzari de terenuri pentru construirea cladirilor de birouri sau apartamente - gasirea de cumparatori pentru vile aflate in zone rezidentiale si in cartiere recent construite - obtinerea de contracte de inchiriere a spatiilor comerciale - vanzari de apartamente, garsoniere, cladiri de birouri in Constanta si alte judete din tara Avand in vedere diversitatea proprietatilor pe care agentia Pavilion Intermed le gestioneaza, puteti fi siguri ca apeland la serviciile noastre de consultanta si intermediere veti gasi proprietatile de care aveti nevoie.