Agenţie imobiliarӑ cauta colaboratori cu sau fӑrӑ experienţӑ ȋn domeniul imobiliar.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea unei baze de date;
- Identificarea persoanelor care doresc sӑ facӑ tranzactii imobiliare;
- Intermedierea relaţiei dintre vȃnzӑtor şi cumpӑrӑtor sau ȋntre proprietar şi chiriaş;
- Gӑsirea de nişe pe piaţӑ pentru dezvoltarea de parteneriate;
- Pӑstrarea confidenţialitӑţii tuturor informaţiilor referitoare la datele de identificare ale clienţilor;

CERINTE

- seriozitate, dinamism;
- bune abilitӑţi de comunicare, negociere, vȃnzare si organizare;
- diplomaţie si putere de convingere;
- persoanӑ responsabilӑ, orientatӑ spre rezultat
- dorinţӑ de ȋnvӑţare şi perfecţionare

Obiective specifice ale activităţii:

- Prospectarea pieţei imobiliare;
- Organizarea şi urmărirea întregului proces de intermediere intre clienti;
- Administrarea bazei de date cu proprietăţi;
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispoziţie;
- Raportarea activităţii

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu fix (200 euro brut) si comision din incasari.