Administrator web-site

COMFOREX IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrare site si promovare online.

CERINTE

- Experienta foarte buna : software, programare, webdesign
- Experienta in comercializarea produselor online;
- Inteligenta (gandire logica, memorie);
- Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Capacitate de a interpreta rapid caracteristici tehnice
- Sa inteleaga consumatorul, actionand atat din perspectiva nevoilor acestuia, cat si din perspectiva politicilor de firma;
- Sa aiba aptitudini de negociator; si convingere
- Sa stie si sa asculte, nu numai sa vorbeasca;
- Sa poata prezenta in mod relevant produsul/ serviciul;
- Sa fie organizat;
- Sa aiba simtul responsabilitatii;

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza si procent functie de realizari

Companie cu 9 ani de experienta pe piata utilajelor pentru constructii industriale, padurilor, intretinerii parcurilor, masinilor industriale de spalat/sablat cu jet de apa de inalta presiune etc.
Reprezentanta pentru marcile: HONDA (industrial si marine), SUBARU (industrial), STIHL, VIKING, WEBER, TREMIX, BERTOLINI, PORTOTECNICA, GISOWATT, IGEBA (motoare cu reactie)