Administrator Regional Clienti Intreprinderi Mijlocii, localizat in Constanta

PROCREDIT BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promoveaza produsele si serviciile bancii
• Construieste si mentine un portofoliu de clienti intreprinderi mijlocii
• Stabileste intalniri cu potentialii clienti si efectueaza vizite periodice la sediul acestora
• Analizeaza potentialul clientului si nevoile acestuia
• Pregateste oferte de produse, servicii si cotatii de pret
• Mentine relatii excelente cu clientii
• Monitorizeaza constant dezvoltarea portofoliului propriu

CERINTE

Daca te identifici cu misiunea si valorile bancii noastre, doresti sa afli mai multe despre alte tari
si culturi si corespunzi profilului urmator:
• Studii superioare in domeniul economic
• Experienta anterioara de minim un an in vanzari in domeniul financiar si bancar reprezinta
un avantaj
• Cunostinte foarte bune de limba engleza
• Orientare catre client, atitudine pozitiva, abilitati de vanzare
• Abilitati excelente de comunicare si negociere
• Permis categoria B
• Spirit organizatoric, orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

iti oferim un loc de munca interesant si plin de provocari intr-un mediu international dinamic,
caracterizat printr-o ierarhie simpla.
Documentele care insotesc aplicatia trebuie sa cuprinda motivele pentru care consideri ca te
potrivesti postului pentru care aplici. Te rugam sa ne prezinti in detaliu motivele pentru care ai
ales sa aplici, raportandu-te la informatiile incluse pe website-ul grupului nostru (www.procreditholding.
com) si pe cel al bancii (www.procreditbank.ro).
Doar candidatii selectati vor fi contactati de catre Departamentul de Resurse Umane pentru a
participa la testul de evaluare. Cunostintele de matematica elementara, contabilitate si limba
engleza de baza constituie un plus in evaluarea aplicatiei tale.
Aplicatia se trimite la hr@procreditbank.ro, pana la data de 20 Iunie 2011. Te rugam sa
specifici in subiectul e-mail-ului postul si locatia pentru care aplici.
(Vor fi luate in considerare doar CV-urile trimise in formatul existent pe site-ul nostru,
insotite de scrisoare de intentie.)
Toate aplicatiile sunt confidentiale.

Our core business is to provide financing support to micro entrepreneurs as well as small and medium enterprises 9SME), including physical autjorized persons, family associations, SRL and other types of business activities. Applying a unique credit technology precisely tailored to the needs of our target group we aim to set new standards in business lending in Romania.