Administrator de sistem

SC C-TECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instaleaza/reinstaleaza sisteme de operare, softuri proprietare
- inventariaza si mentine dosar inventar echipamente IT
- administreaza site WEB
- intretinere hardware - sisteme PC
- ofera helpdesk angajatilor - nivel 1
- intretine echipamentele de printare

CERINTE

- absolvent profil informatic
- experienta intr-un post similar minim 2 ani
- cunostinte bune sisteme de operare Microsoft, Linux
- cunostinte bune hardware, retelistica
- cunostinte baze de date relationale (ACCESS, SQL)
- avantaj experienta in lucrul cu Windows Server, Exchange, Sharepoint
- avantaj cunostinte programare web ASP.NET
- engleza - nivel mediu
- carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- dezvoltarea profesionala

SC C-TECH SRL a fost infiinţată în anul 2008 avand sediul in Constanta şi capital integral privat.

Domeniul de activitate al firmei este reprezentat de dezvoltarea de proiecte in domeniul energiilor regenerabile.