INGINER CONSTRUCTOR

Finnforest Baco Production

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in proiectare / executie case din lemn – panouri semifabricate ;
Stabilirea strategiei de dezvoltare a pietei produselor din portofoliu;
Analizarea si cunoasterea pietei si a concurentei;
Relatiilor cu clientii;
Atingerea obiectivelor de rentabilizare a gamei de produse.

CERINTE

Studii Superioare Tehnice
Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
Experienta in calcul de rezistenta / evaluare material de constructie
Cunostinte operare PC (Word, Excel,). Programe de proiecater specifice

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Scolarizare, training
Cazare, chelt de transport, etc.
Notebook, telefon mobil, masina de serviciu

Finnforest Baco Production (www.finnforest-baco.ro) este o unitate de productie membra a grupului finlandez Metsäliitto ( www.finnforest.com / www.metsaliitto.com ).
Infiintata in 1999, firma a ajuns dupa mai multi ani de activitate la maturitate devenind un important jucatorin industria mondiala de prelucrare a lemnului.
Echipa de conducere, tanara si motivata, capacitatea tehnica si resursele materiale fac din FINNFOREST BACO un angajator ce ofera multiple posibilitati de afirmare si realizari de exceptie.