Functionar administrativ

MICROTEK INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati administrative:
- Se ocupa de delegatii, rezervari de bilete pentru transport, rezervari camere la hoteluri etc..
- Urmareste realizarea proiectelor legate de departamentul de care apartine.
- Efectueaza traduceri ale documentelor interne si din circulatia externa din si in limba engleza.
- Executa lucrari de corespondenta (primita si emisa) precum si verificarea corespondentei, repartizarea acesteia directorului sau departamentelor carora li se adreseaza, inregistrarea acestora in registrul special de corespondenta.
- Se ocupa de rezolvarea problemelor de protocol si relatii cu partenerii de afaceri (primirea vizitatorilor, organizarea desfasurarii in bune conditii a intalnirilor cu partenerii de afaceri).

Efectuarea de rapoarte:
- realizarea de rapoarte si situatii pentru directori sau pentru celelalte departamente ale societatii.

CERINTE

- Absolvent studii medii;
- Cunostinte operare PC -MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Internet Explorer;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Putere de decizie si asumarea responsabilitatiii;
- Abilitate pentru lucru in echipa;
- Discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
- Corectitudine si flexibilitate;
- Capacitate de lucru in conditii de stres.
- Persoana cu abilitatii ridicate de comunicare, organizare si planificare
- Persoana dinamica, gandire pozitiva, amabilitate si decenta.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa.
Transport asigurat.

Are ca obiect de activitate producerea si ascutirea de scule ptr.prelucrarea metalului.