DISPONENT

DTR Draexlmaier Sisteme Tehnice Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea şi achiziţia de echipamente pentru producţia de serie din fabrica respectivă
- Colaborare cu Departamentul Central de Achiziţii
- Efectuarea temelor tehnice de dezvoltare de proces
- Planificarea şi realizarea de produse noi
- Efectuarea de planuri şi realizarea întregului proces împreună cu toate celelalte departamente interne, departamente din cadrul grupului, precum şi sprijinirea Business Units
- Crearea de manuale de cerinţe pentru achiziţionarea de echipamente bazate pe cerinţele de proiect, respectând standardele Draexlmaier

CERINTE

- Studii tehnice superioare - avantaj TCM sau AR
- Limba engleză - nivel mediu
- Pachetul MS Office - nivel mediu
- Bune abilităţi de comunicare
- Abiliţăti de negociere
- Disponibilitate la deplasări externe

BENEFICII OFERITE

• Şansa dezvoltării carierei într-o companie multinaţională de renume
• Şcolarizări
• Salariu competitiv
• Transport gratuit
• Tichete de masă
• Alte beneficii

Numele Draexlmaier reprezinta inovatia in domeniul automotiv. Pe partea de dezvoltare si sisteme tehnice, Draexlmaier este un recunoscut partener pe piata internationala a industriei auto, iar aceasta se datoreaza flexibilitatii de care dam dovada si rolului de lider dobandit prin idei si calitatea muncii. In fiecare zi, peste 30.000 oameni lucreaza si dezvolta sisteme electrice ??i ornamente de interior pentru companii ca: Daimler, BMW, Audi, Porsche, Toyota, GM, Jaguar. Lucram pentru cei mai buni, fiindca suntem cei mai buni. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, noi suntem bucurosi sa ni te alaturi.