Web Developer (PHP, XHTML, CSS, JavaScript)

Angee Prime SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* realizare si administrare de aplicatii web (Drupal, Magento, WordPress sau custom)
* relizare de module si teme custom de Drupal / Magento
* implicare activa in evolutia proiectelor
* colaborare cu membrii echipei

CERINTE

* cunostinte bune de PHP, MySql,XHTML
* cunostinte CSS,Java Script
* experienta in Drupal, Magento, WordPress sau alte platforme web constituie un avantaj
* reprezinta un avantaj prezentarea unui portofoliu web
* cunostinte de limba engleza
* responsabil si organizat
* dorinta de perfectionare

BENEFICII OFERITE

* salariu motivant
* cursuri gratuite de Drupal
* posibilitati de perfectionare
* mediu de lucru relaxat
* program de lucru flexibil
* posibilitatea de afirmare prin prezenta la diferite evenimente Drupal
* bonusuri pentru rezultate

AG Prime este o companie tanara in domeniul Web. Realizam aplicatii web pe platforme Open Source (Drupal, Wordpress, Magento).
Vei avea posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere, in plina expansiune, cu cele mai noi unelte si tehnologii.