Warehouse Manager

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PicOil Info Consult angajeaza pentru unul dintre clientii sai, o companie din domeniul furnizarii echipamentelor de constructii, o persoana care sa ocupe postul de Warehouse Manager

Postul este disponibil in judetul Cluj

Responsabilitati:

- Organizarea activitatii din depozit
- Planificarea, urmarirea si evaluarea activitatii echipei in subordine
- Coordonarea proceselor desfasurate in depozit
- Optimizarea activitatii din depozit
- Verificarea calitatii muncii echipelor din subordine
- Aranjarea si depozitarea optima a produselor companiei
- Intocmirea rapoartelor necesare
- Mentinerea legaturii cu Managerul de Materiale si Logistica si cu Directorul de Operatiuni

CERINTE

Cerinte:

- Studii tehnice
- Experienta relevanta in domeniu minim 5 ani
- Experienta in coordonare si planificare
- Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu - avantaj
- Cunostinte SSM – avantaj

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail:
recrutare@pic-oil.ro, cu titlul subiectului ”Warehouse Manager”.

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding, sisteme de evaluare a personalului, diagnoză organizațională și scrierea și oferirea de consultanță în implementarea proiectelor cu finanțare europeană.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 5 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.