VANZATOR/ CASIER DEBENHAMS CLUJ NAPOCA

FASHION RETAIL GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

promovarea imaginii si a produselor firmei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- identificarea nevoilor clientilor;
- consilierea clientilor din magazine cu privire la achizitionarea produselor;

CERINTE

Daca iti place sa lucrezi cu oamenii si esti la curent cu ultimele tendinte din moda ai toate sansele.
Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut iar noi, de a contribui la dezvoltarea ta prin traininguri si posibilitati reale de avansare
- program de lucru in ture

Rafar, divizia fashion a Grupului RTC, a lansat pe piata din Romania brandul britanic Debenhams, oferind romanilor, din aprilie 2007, cel mai mare magazin fashion din tara (Debenhams - Bucuresti Mall) respectiv, din noiembrie 2007, cel mai mare spatiu de shopping de moda din zona de Vest a tarii (Debenhams - Polus Center), in Cluj Napoca.

In 2008, Rafar isi imbogateste portofoliul de branduri fashion cu Olsen si Mandarina Duck (in primavara) si, in curand, cu o noua marca internationala de fashion feminin si masculin.

Divizia Rafar este reprezentata de firma Fashion Retail Group.