Tutore/terapeut ABA

Asociatia Daruieste o Sansa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautam studenti (baieti si fete) disponibili pentru lucrul cu un copil autist (5h/zi-5zile/sapt) prin metoda Analiza Comportamentala Aplicata (ABA).
- Nu este necesara experienta in domeniu !!!
- Cei interesati au posibilitatea de a invata, precum si sansa unei cariere in domeniu ; vor beneficia de supervizare permanenta si training periodic gratuit precum si de alte informatii si materiale privind terapia ABA.

CERINTE

-iubitor de copii
-abilitate pentru joc
-open-minded
-seriozitate
-creativitate
-capabil pentru a lucra in echipa
-cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a invata, precum si sansa unei cariere in domeniu ;
Vor beneficia de supervizare permanenta si training periodic gratuit precum si de alte informatii si materiale privind terapia ABA.
O echipa de lucru performanta
Acces la informatie si metode de lucru moderne

Seriozitate