Tutore/terapeut ABA

Asociatia Daruieste o Sansa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Căutăm urgent, studenţi (baieţi si fete) disponibili, pentru lucrul cu un copil autist (5h/zi-5zile/sapt) prin metoda Analiza Comportamentala Aplicata (ABA).
- Nu este necesară experienţa in domeniu !!!
-NU este voluntariat!!!

CERINTE

-iubitor de copii;
-abilităţi de joc si comunicare;
-open minded;
-seriozitate in respectarea programului si a conditiilor de baza, precum si in indeplinirea sarcinilor de lucru;
-responsabilitate;
-creativitate;
-capabil pentru a lucra în echipă;
-cunoştinţe PC;
-cunoştinţe de limba engleză

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a invata, precum si sansa unei cariere in domeniu ;
Vor beneficia de supervizare permanenta si training periodic gratuit precum si de alte informatii si materiale privind terapia ABA.
O echipa de lucru performanta
Acces la informatie si metode de lucru moderne

Seriozitate