Traducator/Trainer

Traduplus Autentic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam in regim de colaborare traducatori autorizati si traineri dinamici pentru punctul de lucru din Cluj-Napoca care sa predea limba germana, engleza, franceaza, etc, adultilor, nivele A1 si A2, respectiv B1 si B2, in baza cursurilor prestabilite.

Renumeratia se face exclusiv in baza prestatiei efectuate si a realizarii targetului lunar.

CERINTE

- Cunostinte avansate de limba straina (germana, engleza, franceaza, spaniola, etc)
- Studii de specialitate in domeniu
- Modul pedagogic si/sau atestat formator adulti
- Detinatator autorizatie de traducator
- Detinator PFA
- Experienta in traduceri si servicii de secretariat
- Capacitate de adaptare si interactionare cu cei din jur
- Domiciliul stabil in Cluj-Napoca
- Capacitatea de a lucra pe cont propriu (freelancer).

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Dotari tehnice de ultima generatie
- Acces la internet, telefon, fax, videoproiector, laptop
- Training de specialitate.

Companie dinamica, in plina dezvoltare, cu potential mare, avand puncte de lucru atat in Bistrita cat si in Cluj-Napoca.

Oferim servicii de traducere, recutare si selectie forta de munca, precum si scoala de limbi straine.