TRADUCATOR - LIMBA GERMANA

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactarea si traducerea de materiale scrise, corespondenta, protocoale, rapoarte, prezentari in power point
- Indeplinirea rolului de interpret atat la seminarii cat si pe parcursul intalnirilor cu diversi parteneri

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte excelente de limba germana (scris, citit, vorbit)
- Cunostintele de limba engleza reprezinta avantaj
- Cunostinte avansate de operare PC
- Buna organizare, responsabilitate, initiativa, seriozitate, loialitate
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare
- Capacitate de analiza si sinteza
- Disponibilitate pentru deplasari in strainatate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei
- Mediu de munca competitiv

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista companie austriaca de brokeraj in asigurari, in selectia pentru postul de TRADUCATOR ; LIMBA GERMANA