Traducator

Acumen Integrat

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
Atribuţii de traducere de material cu specific economic din Limba Engleza in limba Romana si redactarea de continut in Limba Romana si Engleza.

CERINTE

Cerinte generale:
- Studii superioare
- Abilitati de planificare si organizare
- Abilitati exceptionale de comunicare si inter-relationare
- Abilitati foarte bune de analiza si sinteza a informatiilor
- Excelenta capacitate de planificare si organizare

Cerinte specifice:
- Cunostinte foarte bune de Limba Engleza
- Cunostinte bune de operare calculator (Office: Word Excel, PowerPoint), Internet, E-mail
- Capacitate ridicata de concentrare si interes pentru profesia de Traducator si Revizor
- Intelegerea principiilor de comuniare in afaceri

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

Acumen Integrat este o companie romaneasca de cercetare si consultanta, cu sediul in Cluj-Napoca, specializata in oferirea de solutii in managementul performantei la nivel strategic, operational si individual.

Serviciile oferite cuprind implementarea de sisteme de management al performantei, audit de performanta, optimizarea utilizarii indicatorilor de performanta precum si instruire profesionala in domeniu.

Compania opereaza IndicatoridePerformanta.ro, cea mai mare comunitate de profesionisti din Romania interesata in masurarea si managementul performantei.