Traducator

Traduplus Autentic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam in regim de colaborare traducator autorizat pentru combinatia de limbi, altele decat germana si engleza.

Renumeratia se face exclusiv in baza realizarii targetului lunar.

CV-urile si scrisorile de intentie se trimit pe adresa de email: traduplusautentic@gmail.com. Nr. de telefon: 0363-405091.

CERINTE

- Foarte buna cunoastere a cel putin doua limbi straine
- Detinator autorizatie traducator
- Detinator PFA
- Experienta in traduceri si activitati de secretariat
Avantaje:
- Cunoasterea limbii maghiare
- Domiciliul stabil in Cluj-Napoca

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Spatiu si echipamente de ultima generatie
- Acces la internet, telefon, fax, videoproiector, laptop, telefon de serviciu.
- Mediu de lucru profesionist

Companie dinamica, in plina dezvoltare, cu potential mare, avand puncte de lucru atat in Bistrita cat si in Cluj-Napoca.

Oferim servicii de traducere, recutare si selectie forta de munca, precum si scoala de limbi straine.