Programator

Total PC Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam oameni talentati pentru a lucra ca programator si conectare la solutii E-comerce. Responsabilitatile job-ului includ dezvoltarea de site-uri si aplicatii web, precum si intretinerea proiectelor din portofoliul nostru.
Candidatul trebuie să fie bine organizat, precis, comunicativ, dornic de a învăţa şi de a îmbunătăţi, şi capabil de a lucra în echipă.

CERINTE

- cunostinte de solutii E-comerce (MAGENTO, E-BAY, AMAZON);
- gandire algoritmica si cunostinte de programare orientata obiect;
- capacitatea de a respecta termene limita;
- pasiune, ambitie si motivare profesionala.

Constituie avantaje:
- cunostinte programare Pyton, C++;
- cunostinte sisteme de operare(UBUNTU);
- capacitatea de implicare in procesul de analiza software.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, negociabil in functie de experienta si de performante;
- provocari si satisfactii profesionale rezultate din complexitatea proiectelor in care suntem implicati
- posibilitatea de a castiga experienta in domeniul celor mai noi tehnologii web.