Tinichigiu Auto, Cluj-Napoca

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, dealer auto din Cluj-Napoca, 2 TINICHIGII AUTO pentru lucrari de intretinere si reparatie la autovehicule. Responsabilitati principale:

- Evaluarea gradului de uzura a caroseriei;
- Executarea lucrarilor de sudura pentru reperele nedemontabile;
-Inlocuirea geamurilor fixe ale caroseriei, a reperelor demontabile;
- Readucerea caroseriei la parametrii dimensionali normali;
- Verificarea, intretinerea si repararea sistemelor de actionare, inchidere si blocare.

CERINTE

Scoala de meserii, specializarea tinichigiu auto;
- Experienta relevanta ca tinichigiu auto;
- Pricepere si indemanare in utilizarea sculelor si echipamentului din dotare;
- Cunostinte de sudura si tehnice de specialitate.

BENEFICII OFERITE

La clientul nostru vei beneficia de un pachet salarial competitiv si un mediu de lucru profesionist..

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.