Tehnician Telecomunicatii

PRO CONECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam tehnicieni telecomunicatii pentru instalari catv, internet si telefonie pentru orasele: Cluj,Caracal,Bacau ,Suceava ,Galati ,Botosani ,Vaslui ,Tg.Jiu , Timisoara

Pentru mai multe informatii va rugam sa sunati la numarul de telef. 0744551764. CV-urile le puteti trimite pe adresa de email: adela.moldovan@proconect.ro

CERINTE

Cautam persoane muncitoare, determinate spre rezultate. Apreciem seriozitatea si capacitatea de a munci in echipa. Carnetul de conducere categ B constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim posibilitatea unei colaborari pe termen lung si training la locul de munca , salar fix si bonusuri in functie de realizari .

PRO CONECT este unul dintre cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara .Societatea deruleaza proiecte in instalari , constructii retele , mentenanta pentru clienti renumiti ca : UPC , Vodafone , Romtelecom , Deutsche Telecom , Rds , Huawei