TEHNICIAN PROIECTANT / RESPONSABIL CALITATE

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice / fotodecupajului in metal, angajeaza TEHNICIAN PROIECTANT / RESPONSABIL CALITATE.

Responsabilitati:

- urmareste ca toate produsele realizate de catre companie sa respecte cerintele clientilor
- se asigura ca materialele folosite in productie corespund comenzilor primite din partea clientilor
- asigura respectarea nivelului de calitate in toate procesele de productie
- analizeaza procedurile de lucru ale companiei si propune solutii pentru imbunatatirea calitatii serviciilor oferite
- va fi implicat in implementarea sistemului de management al calitatii conform ISO9001.

CERINTE

Cerinte:

- absolvent studii tehnice (mecanica / ingineria materialelor)
- cunostinte de proiectare mecanica
- cunoasterea unui program de proiectare (Autocad, Solidworks, Catia, Rhinoceros sau similar)
- cunoasterea instrumentelor de control precum si folosirea acestora
- atentie deosebita la detalii
- experienta pe un post similar constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii de munca la standarde europene, pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu