TEHNICIAN / INGINER SERVICE - APARATURA MEDICALA

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza reparatii si revizii periodice ale aparatelor la sediul clientului ¿i la service;
- gestioneaza actele specifice activitatii (avize, facturi, chitante, ordine de deplasare);
- mentine relatia cu clientii, isi programeaza vizitele.

CERINTE

- studii medii sau superioare tehnice (aparatura medicala avantaj);
- experienta anterioara in domeniul reparatiei si intretinerii de utilaje (aparatura medicala avantaj);
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
- permis de conducere, categoria B;
- disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- posibilitati de instruire profesionala.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Vizitati site-ul www.smart-training.ro

SMART TRAINING asista companie cu experienta si prestigiu pe piata de produse stomatologice din Romania in selectia pentru postul de TEHNICIAN/INGINER SERVICE