SPECIALIST RESURSE UMANE

SC EDIL CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaborarea fiselor de post pe fiecare departament
Realizarea proiectelor de recrutare, training si evaluare de personal
Stabilirea si implementarea strategiei de resurse umane

CERINTE

Studii superioare de specialitate
Experienta in resurse umane
Dinamism si spontaneitate
Abilitati de comunicare si relationare
Experienta indomeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu performanta
Posibilitatea unei cariere pe termen lung
Conditii de lucru moderne

EDIL este o companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta în domeniu.
În prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vânzari pe diferite puncte de lucru, asigurând astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!