Specialist Resurse Umane

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm pentru clientul nostru, Blitz Imobiliare, un viitor coleg care să ocupe postul de Specialist Resurse Umane.

Responsabilități:

- găsirea candidaților potriviți, identificarea noilor modalități de atragere a candidaților, susținerea interviurilor
- coordonarea întregii activități de recrutare și selecție
- organizarea și susținerea trainingurilor și teambuildingurilor pentru angajați

CERINTE

Cerințe:

-Minim 4 ani experiență în recrutare și selecție
-Experiența în organizarea și susținerea trainingurilor este un avantaj
-Persoană interesată de dezvoltarea sa profesională
-Orientată spre succes și rezultate
-Persoană auto-motivată, care găsește în permanență soluții de îmbunătățire a activității
-Limba engleză – nivel mediu – avansat
-Cunoștințe foarte bune de operare PC (Word, Excel, Power Point)
-Abilități de comunicare și relaționare bune

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Salariu motivant
-Bonusuri de performanță
-Mediu de lucru plăcut
-Posibilități de promovare

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.