Specialist Resurse Umane

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm pentru clientul nostru, Blitz Imobiliare, un viitor coleg care să ocupe postul de Specialist Resurse Umane.

Responsabilități:
-Pregătirea și gestionarea întregului proces de recrutare – selecție pentru orice post deschis în cadrul companiei(postarea anunțului, screeningul Cv-urilor, susținerea interviurilor preliminare și a celor finale, etc)
-Participarea la procesul de decizie în ceea ce privește alegerea celui mai potrivit candidat
-Actualizarea fișelor de post și a altor documente specifice departamentului
-Administrare de personal

CERINTE

Cerințe:
-Minim 1 an experiență în recrutare și selecție
-Persoană interesată de dezvoltarea profesională a sa
-Orientată spre succes și rezultate
-Limba engleză – nivel mediu – avansat
-Cunoștințe de legislație a muncii și salarizare – avantaj
-Cunostințe foarte bune de operare PC (Word, Excel, Power Point)
-Abilități de comunicare și relaționare bune

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Salariu motivant
-Bonusuri de performanță
-Mediu de lucru plăcut
-Posibilități de promovare

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.