Specialist Recrutare la sediul companiei Salad Box!

Bio Box SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite
- initierea, gestionarea si finalizarea proceselor de recrutare alocate
- redactarea anunturilor de angajare si postarea acestora
- realizarea selectiei candidatilor, sustinerea interviurlor si incheierea contractelor de munca
- elaborarea profilelor posturilor, a fiselor de post si a criteriilor de evaluare a performantei
- participarea la implementarea strategiei de motivare a angajatilor
- realizarea diverselor rapoarte necesare in cadrul departamentului
- actualizarea proceselor de recrutare si a procedurilor interne printr-o abordare permanent inovativa
- crearea de proceduri inovative care sa ajute la dezvoltarea companiei si sa optimizeze calitatea timpului de lucru al angajatilor

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in recrutare
- studii superioare – Psihologie, Sociologie
- limba engleza – nivel mediu-avansat
- cunostinte temeinice de operare PC si MS Office
- cunoasterea legislatiei muncii – reprezinta avantaj

- inteligenta emotionala dezvoltata
- spirit de initiativa si proactivitate
- adaptabilitate si capacitate de planificare/organizare a muncii in conditii schimbatoare
- atentie concentrata si distributiva la munca individuala si la cea in echipa

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a activa intr-o companie stabila, cu renume national si international
- pachet salarial atractiv + sanse de dezvoltare profesionala si personala