SPECIALIST MARKETING

SALAMANDRA PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detalii job:
Incadrare in departament: post in subordinea managerului general, in colaborare cu directorul de vanzari; fara subordonati (cel putin pentru inceput)
Locul ofertei: Cluj-Napoca
Tipul ofertei: Full Time; Durata contractuala: nedeterminata
Munca de birou si teren la magazinele proprii din tara, la supermarketurile catre firma face distributie, precum si la targuri si expozitii, clienti/ furnizori/ parteneri/concurenti etc.

Responsabilitati principale:
• Planificarea activitatii de marketing in firma
• Organizarea campaniilor integrate de marketing, coordonarea implementarii strategiilor si campaniilor de marketing
• Analiza mediului de afaceri/ elaborarea rapoartelor de analiza a informatiilor semnificative privind piata, concurenta etc.
• Promovare clasica & marketing online/social media marketing pentru produsele/serviciile din portofoliul Salamandra
• Participarea la targuri si expozitii din domeniul industriei alimentare/carnii

CERINTE

• studii superioare finalizate cu licenta (in specializarea marketing - avantaj);
• experienta in munca similara – cel putin 4-5 ani;
• cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
• cunostinte bune de operare PC si social media (SEO): MS Office (Word, Excel, Power Point, internet etc);
• permis de conducere categoria B cu experienta;
• disponibilitate de deplasare la targuri/expozitii de profil

BENEFICII OFERITE

tichete de masa;
• transport decontat catre sediul firmei (Bdul Muncii)