SOFER ADR

NORDIC INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal in vederea ocuparii postului pentru sofer adr trebuie sa prezinte capacitati de comunicare in limba Engleza la nivel conversational, sa fie energic, dinamic, sa fie o persoana foarte bine organizata, capabila sa lucreze dupa prioritati.

Responsabilitati:

- Receptia/ livrarea marfurilor;
- Incarcarea/descarcarea marfurilor;
- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului;
- Raspunde de integritatea autovehiculului, cu toate echipamentele din dotare.

CERINTE

- atestat marfuri generale,
- atestat ADR,
- permis categ.B+C+E;
-experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

Suntem aproape de nevoile dvs. si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.

Suntem o companie in plina dezvoltare, o echipa tanara si dinamica care iti va da posibilitatea de a creste impreuna cu ea.