Senior PHP Developer

KL SOFTWARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem intotdeauna pregatiti sa ne extindem echipa de profesionisti. Daca te consideri o persoana inteligenta, creativa, dornica sa performeze, te invitam sa te alaturi unei echipe cu o inalta calificare tehnica.

CERINTE

- Experience with PHP (codeIgniter)
- Experience with HTML / CSS , XML, SOAP, AJAX
- Considered as plus, experience with jQuery, prototypeJs, Wordpress, osCommerce
- Knowledge of mySQL database
- Project-focused attitude, ability to work with a team.
- Demonstrable ability to learn.
- Positive attitude and self-motivated.

BENEFICII OFERITE

- Interesting work on local and international projects
- Friendly and professional work setting
- Extensive training
- Competitive salaries
- Flexible schedule
- Access to all latest cutting edge technologies
- Comfortable work environment

KLSOLUTION.COM este o firma ce are ca obiect de activtate dezvoltarea de aplicatii software si solutii informatice la cheie cu precadere pentru mediul Internet.

Dispunem de o echipa dinamica cu cunostinte solide in diferite arii din domeniul IT, combinate cu o experienta practica pe diverse platfome si sisteme de operare. Aceasta experienta este utilizata in folosul clientilor nostri pentru a le oferi un set complet de servicii la cele mai inalte standarde si exigente.