Senior or Junior Java/J2EE developer

Ambo Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Urgent!!!
- studii superioare in domeniul IT
- pentru seniori cel putin 2 ani experienta in Java/J2EE
- pentru developeri cel putin 1 an experienta in Java/J2EE
- pentru juniori dorinta de a fi parte a unei echipe profesioniste, de a acumula cunostinte noi si de a deveni senior Java/J2EE developer.

- cunostinte de limba engleza, optional germana
- flexibilitate si spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- programe de training si cursuri de perfectionare
- salarii competitive, bonusuri motivante
- masa gratuita
- conditii placute si moderne de lucru in Parcul Tehnologic TETAROM
- posibilitatea de a calatorii în Europa de Vest

Echipa noastra este formata din peste 30 de ingineri sofware si informaticieni cu un înalt nivel de pregatire profesionala care se implica în dezvoltarea proiectelor de la specificatie, analiza, design, pâna la dezvoltare, testare, instalare si întretinere.

Ambo software srl dezvolta aplicatii software sofisticate si individualizate pentru clienti din Germania, Austria si Elvetia.

Competenele noastre:
- Analiza, proiectare si metode de implementare orientate obiect
- Tehnologii MS .Net si Java/J2EE
- Limaje de programare: C#, VB.Net, C++, Java, PHP
- RDBMS: Oracle, MS-SQL Server, Firebird, MySQL, Sybase
- Rational Unified Process
- Aplicatii de gestiune tip ERP si CRM, aplicatii WEB, aplicaii industriale
- MS Windows, Linux

/www.ambo.ro/