Sef grup proiectare

TEHNOMAT INGINERIE INDUSTRIALA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Defineşte datele tehnice necesare pentru proiectare mecanică a liniilor de asamblare si control pentru diferite produse
Realizeaza pre-proiectul
Asigură respectarea caietelor de sarcini.
Asigură buna derulare şi recepţie a proiectarii mecanice
Asigură calitatea desenelor şi documentaţiei tehnice furnizate clienţilor
Prezintă diferitele etape ale proiectării mecanice în intern şi la client
Coordonează şi organizează echipa de proiectare prevăzută în proiect

CERINTE

 Inginer mecanic cu experienţă semnificativă în profesia noastră.
 Cunoştinţe de proiectare calculator (Auto CAD; SolidWorks)
 Cunoştinţe de operare pe calculator (Word, Excel)
 Cunoaşterea limbii franceze sau altei limbi de circulaţie internaţionala
 Bune abilitati de comunicare, organizare si coordonare
 Capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu dinamic si performant.

Obiect de activitate: Fabricarea de parti de aparate si dispozitive mecanice pentru industria constructoare de masini.