Secretara Limba Germana si Secretara Limba Franceza

SC FSP Global SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru sediul din Cluj-Napoca doua secretare, o secretara pentru limba germana si o secretara pentru limba franceza.

Candidata ideala pentru pozitia in germana trebuie sa aiba bune cunostinte de operare PC (office, excel) si sa cunoasca limba germana.

Candidata ideala pentru pozitia in franceza trebuie sa aiba bune cunostinte de operare PC (office, excel) si sa cunoasca limba franceza.

Aplica la jobs.inside@fspglobal.com, specificand in titlu “Germana” daca aplici pentru pozitia in limba germana.

Aplica la jobs.inside@fspglobal.com, specificand in titlu “Franceza” daca aplici pentru pozitia in franceza

FSP Global Srl
www.fspglobal.com
0364885677

Birourile noastre sunt situate central, Piata Stefan Cel Mare 4, Cluj-Napoca, in spatele Teatrului National si aproape de Piata Cipariu. Ajungeti la noi din toate partile Clujului prin mijloace de transport in comun.

CERINTE

cunoasterea limbii germane pentru pozitia in limba germana
cunoasterea limbii franceze pentru pozitia in limba franceza
(nu este obligatorie cunoasterea ambelor limbi)
bune capacitati de comunicare,
cunostinte minime de operare in office (word, excel)

BENEFICII OFERITE

program de lucru full-time
nivel salarial atractiv
posibilitatea de a lucra in ambient placut, intr-o echipa tanara si dinamica
birouri situate central, cu parcare parcata autovehicule

Societatea FSP Global Srl. face parte dintr-un grup international, care gestioneaza la nivel global o gama variata de servicii in outsourcing pentru o importanta clientela internationala.