Secretara - agentie resurse umane

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana pentru sediul nostru din Cluj-Napoca.
Responsabilitati:
• comunica telefonic/pe e-mail/direct cu angajatii, raspunde solicitarilor acestora
• asigura activitati de suport pentru departamentele: recrutare, administrare personal si contabilitate
• proceseaza si distribuie corespondenta
• tine evidenta necesarului de aprovizionare si efectueaza comenzile necesare
• tine legatura cu furnizorii
• realizeaza diferite evidente, rapoarte
• asigura protocolul necesar in cadrul intalnirilor
• traduce documente la nevoie

CERINTE

Candidatul ideal:
• entuziast, energic si comunicativ
• organizat, sa lucreze cu date, informatii, documente
• empatic, capabil de a intelege si relationa cu diferite tipologii de personalitate
• utilizator eficient a programelor din pachetului Microsoft Office
• dispus sa ajute si sa se implice in activitatile de echipa
• sa ii placa sa contribuie cu idei, solutii, sa aiba initiativa si sa rezolve situatiile cu care se confrunta

Daca te regasesti in descrierea de mai sus trimite-ne un CV pe adresa: tmarica@professional.com.ro
Detalii la 0758103467.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4