Sales person

BLACK GOAT MEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea și promovarea produselor și serviciilor companiei
- prospectarea pieței și identificarea de noi clienți
- urmărirea și consilierea clienților.

CERINTE

- persoană pozitivă, încrezătoare în forțele proprii
- abilități excelente de comunicare și relaționare
- abilități de prezentare, vânzare și negociere
- seriozitate, dinamism, proactivitate
- carismă
- orientare către client

BENEFICII OFERITE

- salariu în funcție de competențe
- oportunitatea de a lucra într-un mediu inovativ, alături de echipa noastră - o echipă tânără și creativă
- câștigarea de experiență de lucru în domeniu
- dezvoltare personală

Black Goat Media este un grup care înglobează concepte precum clubcommander.ro și drinkster.ro. Fiecare dintre acestea se află în continuă dezvoltare, de aceea suntem nerăbdători să ne mărim echipa cu oameni talentați, motivați și cu aceeași atitudine ca a noastră.