Sales Executive on Logistic Services

IntegraHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

IntegraHR - dedicat oamenilor
Suntem o echipa de specialisti cu 6 ani experienta in domeniu, dedicata dezvoltarii companiilor partenerilor nostri prin oferirea de servicii de resurse umane care sa sprijine managementul si angajatii in atingerea obiectivelor si performantelor dorite. Oferim servicii de recrutare si selectie de personal, analiza muncii, evaluare, training si teambuilding.

Clientul nostru este un premium provider de servicii logistice integrate cu activitati de freight forwarding concentrate in zona Europei Centrale si de Est, zona Marii Negre, dar cu acoperire globala. Portofoliul de servicii acopera segmente precum: sea freight, air freight, road freight, rail freight, project cargo, chartering&bunkering, warehousing, custom brokerage etc.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Sarcini si responsabilitati principale:
- Promoveaza compania in zona de Vest a Romaniei in scopul dezvoltarii portofoliului de clienti/parteneri;
- Incheie parteneriate pe segmentul logistic/freight forwarding;
- Se implica activ in procese de vanzare/dezvoltare;
- Este orientat inspre atingerea targetelor si obiectivelor companiei;
- Intocmeste rapoarte periodice si constante privind activitatea pe care o desfasoara.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Cerinte:
- Este obligatorie experienta profesionala relevanta de minim 3 ani in vanzari de servicii;
- Experienta in vanzari de servicii logistice poate constitui un puternic avantaj;
- Studii superioare finalizate;
- Obligatoriu cunostinte avansate de limba engleza (scris, vorbit, citit, ascultat);
- Cunostinte de limba germana pot constitui un avantaj;
- Permis de conducere Cat. B
- Persoana inteligenta si agera, dezinvolta, flexibila, constiincioasa si perseverenta;
- Un exemplu de incredere, un bun team-player cu foarte bune abilitati de comunicare, orientare reala inspre rezultate si inspre performanta;

Suntem o echipa de specialisti cu 5 ani experienta in domeniu - dedicata dezvoltarii companiilor partenerilor nostri prin oferirea de servicii de resurse umane care sa sprijine managementul si angajatii in atingerea obiectivelor si performantelor dorite.

www.integrahr.ro