Responsabil vanzari B2B(Cluj Napoca)

Sc Smart Hr Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Beneficii
Salariu fix+comision din vanzari
Mediu de lucru dimanic
Posibilitati de dezvoltare

Cerinte
Experienta in vanzari B2B de minim un an
Abilitati de negociere , organizare, planifacare
Limbaj adecvat domeniului (business)
Limba engleza la nivel avansat (limbaj business)
Empatic
Carnet conducere categoria B

CERINTE

Responsabilitati

Identificarea potentialilor clienti pentru produsele/ serviciile oferite de companie (inchirierea de spatii pentru birouri si spatii industriale: hale) Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Pezentarea si promovarea produselor/ serviciilor companiei catre potentialii clienti
Participarea la diverse evenimente de promovare, evenimente de business, conferinte etc .
Participarea la negocierea si incheierea contractelor de vanzare intermediate
Deplasari in teren la clienti (in judet si tara) daca e cazul
Realizarea de rapoarte periodice cu privire la activitatea de vanzare

Bine ai venit! Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 15 ani servicii integrate de resurse umane. Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii? Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org sau la recrutare@smart-hr.org pentru a intra in baza de date. Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758 248 444 / +40 749 055 025 sau te asteptam pe www.smart-hr.org.