RESPONSABIL TELEMARKETING

S.C. TOTAL PACK WATER S.R.L. CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contacteaza telefonic potentialii clienti;
- colecteaza date de contact si informatii despre clienti;
-stabileste intalniri pentru reprezentatii de vanzari directi;
- realizeaza si prelucreaza baza de date;
- transmite oferte pe fax si e-mail;
- incheie contracte noi;
- dezvolta reteaua zonala de clienti;

CERINTE

- abilitati telefonice excelente, abilitati de comunicare, capacitatea de a interactiona cu clienti potentiali;
- cunostinte intermediare de Microsoft Office (Word, Excel si Outlook);
- abilitati de a depasi obiectiile tehnice sau comerciale ale potentialilor clienti;
- se apreciaza experienta castigata in cadrul unui call center sau a unui centru de televanzari;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comisioane vanzari
- bonusuri pentru realizari exceptionale;

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa de masa naturala purificata "Smarald", in bidoane de policarbonat cu capacitatea de 19 litri.