RESPONSABIL EXPANSIUNE

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Identificarea de noi locatii, analizarea si prelucrarea intr-un mod profesionist a acestora
• Dezvoltarea proactiva a locatiilor identificate
• Coordonarea proiectului pana la finalizarea acestuia
• Participarea la negocieri cu parteneri externi
• Participarea la incheieri de contracte
• Elaborarea de evaluari si rapoarte

CERINTE

Pentru unul din clientii nostrii, o companie multinationala suntem in cautarea candidatului ideal pentru ocuparea unui post de Responsabil Expansiune pentru zona de Vest.

Cerinte:
• Experienta in domeniul expansiunii, dezvoltarii imobiliare sau in alte domenii asemanatoare
• Studii economice / juridice / tehnice
• Cunostinte bune de limba engleza / cunostinte de limba germana reprezinta un avantaj
• Cunoasterea pietei imobiliare si a celei de Retail
• Abilitati de comunicare si negociere
• Disponibilitate de a calatori in interes de serviciu

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.