RESPONSABIL AVIZE SI AUTORIZATII

SC Electrogrup SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil avize si autorizatii
-urmarirea si intocmirea rapoartelor privind stadiul de obtinere a avizelor, certificatelor de urbanism, autorizatilor de construire
-completarea stadiului de urmarire in baza de date
-verificare dosarelor de autorizatii de constructii
-intocmirea documentatiei de AC si taxe in vederea predarii catre beneficiar
-solicitarea informatilor necesare pentru intocmirea corecta si completa a dosarelor de AC
-solicita institutilor emitente de avize toate informatiile necesare pentru plata avizelor si taxelor

CERINTE

Absolvent de studii superioare
Experienta in domeniu minim 1 an.
Abilitati excelente de comunicare.
Bune abilitati organizatorice si atentie la detalii.
Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare a problemelor.
Cunostinte SAP, Ms Office(Word, Excel,Outlook)
Constituie un avantaj permis auto categoria B.

DESCRIEREA FIRMEI

Constructor de retele electrice si telecomunicatii.