Responsabil Administrativ

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Exella Europe, companie de comert international cauta pentru birourile din Cluj-Napoca RESPONSABIL ADMINISTRATIV.

Responsabilitati:

Coordoneaza si gestioneaza activitatea financiara şi fiscala a companiei
Gestioneaza şi inregistreaza documentele contabile: facturi, plăţi, buget, balanta, rapoarte financiare
Asigura disponibilitatea de numerar şi menţine solvabilitatea societăţii in termenii conveniti, inclusiv obligaţiile către angajaţi şi instituţii de stat
Gestioneaza instrumente de plata primite de la client
Notifica clientii privind efectuarea platilor la datele scadente si urmareste incasarile
Reprezenta companiei in fata organelor de control fiscal
Mentine relatia cu furnizorii interni/externi

CERINTE

Cunoasterea legislatiei in domeniu
Minim 1 an experienta intr-un post similar
Cunostinte bune de utilizare a calculatorului
Abilitatea de a lucra in conditii de stres, cu termene limita
Excelente abilitati de organizare si coordonare
Orientare spre detalii
Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Conditii de lucru la standarde europene
Sansa de a face parte dintr-un colectiv tanar, dinamic si profesionist
Oportunitati de promovare

Asteptam cv-urile si scrisorile de intentie la: jobs0608@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu