Responsabil Achizitii / Livrari marfa

SC ORIZONT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Proceseaza comenzile clientilor;

· Creeaza comenzi catre furnizori;

· Factureaza si livreaza marfa la clienti;

· Organizeaza transporturile interne si externe de marfa;

· Gestioneaza informatiile legate de clienti, furnizori si stocuri;

· Realizeaza comunicarea cu oamenii de vanzari legata de circuitul marfurilor;

· Primeste corespondenta societatii, gestioneaza documentele si le distribuie catre destinatari;

· Preia apelurile telefonice si e-mail-urile adresate societatii;

· Claseaza si pastreaza documentele societatii pe problematici si departamente;

· Inregistreaza documentele de intrare si iesire a marfurilor (NIR-uri, avize, facturi);

CERINTE

· Experienta in campul de munca minimum 5 ani;

· Cunoasterea aprofundata a suitei MS Office (Word, Excel);

· Permis de conducere cat. B;

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial motivant bazat pe indicatori de performanta;

· Bonuri de masa;

· Bonus lunar de performanta;

Suntem un colectiv tanar si dinamic in cautare de noi colegi