Researcher - vorbitori olandeza/finlandeza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
* navigarea in mediul online si prospectarea mediilor informatice pentru obtinerea informaţiilor
* analizarea si selectarea informaţiilor relevante
* capacitatea de a se adapta la un sistem informatic intern
* postul nu necesita cunoasterea limbilor Olandeza/Finlandeza la un nivel avansat, candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului

CERINTE

Candidatul ideal:

- sa fie student/absolvent de studii superioare,
- sa cunoasca ENGLEZA şi una dintre limbile: Olandeza/Finlandeza
- dovedeasca abilitati şi cunostinte de operare pe calculator
- aibă o bună capacitate de analiză a informaţiilor

BENEFICII OFERITE

- NU veti face facturi/ NU gestionati plati sau alte instrumente de plata/ NU trebuie sa vindeti prin telefon/ NU trebuie sa vorbiti prin telefon cu clientii/NU aveti responsabilitati financiare/NU recuperati sume de bani/ NU trebuie sa aveti cunostinte contabile
-pachet salarial motivant
-posibilitatea de a avansa
-mediu de lucru placut, fara presiune format dintr-o echipa solida in continua expansiune