Reprezentant Tehnic Vanzari

C & C Truck Teile

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTIILE POSTULUI
Cunoasterea pieselor auto
Identificare piese pentru camioane si semiremorci
Activitate de ofertare piese
Activitate de vanzare piese

CERINTE

Abilitati de comunicare/negociere, orientare catre nevoile clientilor;
Experienta relevanta in vanzari min 2 ani (constituie un avantaj experianta in comercializarea pieselor de schimb pentru camioane)
Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de dezvoltare profesionala
Salar atractiv

CV-urile le puteti trimite si pe adresa de email comezi@truck-teile.ro mentionand postul pentru care aplicati : "REPREZENTANT TEHNIC VANZARI" .

Firma C&C Truck Teile este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in anul 2010. Obiectul principal de activitate il reprezinta comertul cu ridicata de piese si accesorii pentru autovehicule.
Societatea noastra isi desfasoara activitatea prin urmarirea satisfacerii cerintelor pietei ce acopera domeniul de vanzare a pieselor auto si in acest sens ne indreptam atentia in permanenta asupra solicitarilor clientilor nostri.