REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL - COMPANIE MULTINATIONALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor companiei;
- identificarea potentialilor clienti si abordarea directa a acestora;
- intocmirea de oferte tehnice catre clienti;
- urmarirea si incheierea procesului vanzarii;
- mentinerea legaturilor profesionale cu clientii;
- oferirea de asistenta si suport colegilor din departamente conexe.

Angajatorul este o companie ce comercializeaza aparatura si consumabile pentru laboratoare medicale

CERINTE

- studii superioare (chimie, biologie, fizica, inginerie, studii medicale);
- experienta profesionala in domeniul vanzarilor (minim 3 ani);
- experienta anterioara in vanzarea de aparatura medicala (avantaj);
- cunostinte de limba engleza (avansat);
- permis de conducere categ B;
- persoana proactiva, motivata, cu bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
- acces la programe de instruire si dezvoltare profesionala.